Wycena - cennik kosztorysu budowlanego

 > Cennik

Cennik

Budowa domu czy też deweloperskiej inwestycji to nie lada wyzwanie. Dlaczego? Otóż tu pożytkowane są niesamowite pokłady energii, czasu, ale również pieniędzy. Brzmi mało zachęcająco? Zamiast jednak w wirtualnych i rzeczywistych przestworzach poszukiwać idealnej metody, leku na wszystkie bolączki, polecamy postawić na sprawdzone rozwiązanie – kosztorys budowlany melduje gotowość do działania. Sporządzony przez profesjonalistów jest gwarancją dobrze spożytkowanych pieniędzy! To inwestycja w Twoje marzenia, przyszłość i skonkretyzowany cel postawiony na jasno wytyczonej ścieżce. Gotowy na wykreowanie swojego miejsca na ziemi, zakątka, do którego zawsze będziesz mógł wrócić, przestrzeni, która przyjmie Cię z otwartymi rękoma? To do dzieła!

Pakiet MINI

300zł

do 150 m2 pow. uż.

Przedmiar robót budowlanych

Rodzaj robót

Ilość robót

Pakiet STANDARD

550zł

do 150 m2 pow. uż.

Przedmiar robót budowlanych

Kosztorys na roboty budowlane do stanu deweloperskiego

Instalacje liczone wskaźnikowo

Na podstawie średnich cen z cennika Sekocenbud

Zestawienie materiałów

Pakiet PREMIUM

1200zł

do 150 m2 pow. uż.

Przedmiar robót budowlanych

Kosztorys na roboty budowlane do stanu deweloperskiego

Instalacje liczone wskaźnikowo

Na podstawie cen lokalnych hurtowni, składów budowlanych

Zestawienie materiałów zawierające ceny lokalnych składów budowlanych

Do 3 ofert na roboty budowlane od potencjalnych wykonawców

Profesjonalny kosztorys budowlany – cena

W ofercie przygotowaliśmy szczegółowy cennik, który został wykreowany w oparciu o doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i… odpowiedź na aktualne potrzeby Klientów. Rozumiemy, iż każdy pragnie być potraktowany w sposób indywidualny, wyjątkowy. Wychodzimy więc naprzeciw, kreując kosztorysy zbudowane na miarę. Cennik obejmuje sześć różnych pakietów, które w zależności od wyboru różnią się poszczególnymi opcjami. Wśród nich możemy wyróżnić Pakiet Mini, Standard oraz Premium. Nie wahając się ani chwili postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć także Pakiety Plus, których nazwy odpowiadają wydaniom w wersji podstawowej, czyli Pakiet Mini+, Pakiet Standard+ oraz Premium+.

Dlaczego nasza oferta związana z cennikiem jak tak różnorodna? Jak już wspominaliśmy, dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb. Przy okazji pragniemy także obalić mity związane z cenami sięgającymi kilku tysięcy złotych. Rozumiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na pakiet, zaprezentowany w jednym wydaniu. To buduje sprzeciw, rodzi pewne sprzeczności. Wiemy, że budowa domu wiąże się z ogromnym wydatkiem finansowym, aczkolwiek w tym miejscu pragniemy pożegnać stereotypy i powitać cennik kosztorysu budowlanego dopasowany nie tylko do oczekiwań, ale również aktualnych możliwości finansowych Klienta.

Nie wahając się ani minuty dłużej, pragniemy przedstawić poszczególne pakiety i wytłumaczyć, na czym polegają różnice pomiędzy danymi wydaniami.

PAKIETY PLUS

Pakiet MINI+

350 zł

Przedmiar robót instalacyjnych

Rodzaj robót

Ilość robót

Pakiet STANDARD+

1090 zł

Przedmiar robót budowlanych

Przedmiar robót instalacyjnych

Kosztorys na roboty budowlane do stanu wykończeniowego

Kosztorys na roboty instalacyjne

Na podstawie średnich cen z cennika Sekocenbud

Zestawienie materiałów

Pakiet PREMIUM+

2000 zł

Przedmiar robót budowlanych

Przedmiar robót instalacyjnych

Kosztorys na roboty budowlane do stanu wykończeniowego

Kosztorys na roboty instalacyjne

Na podstawie cen lokalnych hurtowni, składów budowlanych

Zestawienie materiałów zawierające ceny lokalnych składów budowlanych

Do 4 ofert na roboty od potencjalnych wykonawców na roboty budowlane i instalacyjne

Dopasowany do oczekiwań kosztorys budowlany – aktualny cennik

Jak można spostrzec, pakiety w wersji standardowej proponują wykonanie kosztorysu budowlanego inwestycji, która dociera do pułapu 150 m2 powierzchni użytkowej. W tym przypadku, kierujemy się doświadczeniem. Ten plan proponuje zbudowanie przestrzennego, wymarzonego domu, zakątka dla rodziny czy też systematycznie odwiedzających przyjaciół. Najtańszy pakiet prezentuje trzech, zjednoczonych muszkieterów. W tym kosztorysie budowlanym znajduje się przedmiar robót budowlanych, rodzaj oraz ilość robót.

Zastanawiasz się, co kryje się pod pojęciem przedmiar robót budowlanych? Otóż w kuluarach specjalistów mówi się, że to niedoceniana część samego kosztorysu. Według definicji książkowej, w przedmiarze prezentowane jest zestawienie planowanego rodzaju i ilości robót wraz z określonymi wyliczeniami. Tę ostatnią specyfikację, czyli wyliczenia, przygotowuje się na podstawie wcześniej dostarczonego projektu wymarzonego domu oraz przewidywanej specyfikacji technicznej. Cała dokumentacja jest bardzo szczegółowa, szalenie dokładna. Każda ewentualność brana jest pod uwagę. Działamy o szerokim polu widzenia, dlatego też nie ma tu miejsca na jakiekolwiek pomyłki czy uchybienia!

Powracając do pakietów – w wersji standard oprócz przedmiaru robót budowlanych, opracowujemy m.in. kosztorys skupiający się na robotach budowlanych prowadzonych do stanu deweloperskiego. Na podstawie średnich kwot z cennika Sekocenbud przygotowywane jest zestawienie materiałów, które zostaną wykorzystane do zbudowania wymarzonego domu. Rozszerzając pakiet do wersji premium w zestawieniu materiałów budowlanych znajdą się ceny pochodzące z lokalnych składów budowlanych. To niezwykłe udogodnienie dla osób zabieganych, które w pobliżu planowanej inwestycji znajdą to, czego potrzebują bez zbędnego tracenia czasu.

Przygotowaliśmy również cennik kosztorysów, tzw. Pakiety Plus, które spełniają najwyższe oczekiwania wymagających klientów. Wśród opcji znajdziesz m.in. przedmiar robót budowlanych czy też instalacyjnych, a nawet do czterech ofert opracowanych na roboty od potencjalnych wykonawców.
Każdy pakiet kosztorysu został stworzony, aby spełnić niezwykłą misję. Budowa domu to wspaniała rzecz, niemniej jednak, aby uniknąć pewnych upadków czy też porażek, należy przygotować plan działania. Tym właśnie są kosztorysy budowlane, które od A do Z, wytłumaczą kolejne kroki, uchronią przed finansową niewiedzą, dokładnie oszacują każdy wydatek. To jak magiczna kula, która przepowiada pewną przyszłość, przy okazji bacznie uważając na wynikłe ewentualności. Gotowy, aby spełnić marzenia? Zapraszamy do kontaktu – cena naszych usług jest bardzo atrakcyjna!